Midagi luksuslikku

Kes meist ei tahaks ennast hellitada vahel millegi erilise, hinnalise, hingele, ihule või silmale pai tegevaga. Argipäev kipub niigi olema hall, rutiinne, üksluine ja paljudel masendav või stressi tekitav. Nii tahaks kõigest sellest jamast end välja lülitada! Ja kui see argipäev ka hall ja stressi tekitav pole, ikka tahaks endale midagi luksuslikku pakkuda, sest me oleme ju seda väärt!

Kui me koju jõuame ja kõht täis söödud on, kuhu me tavaliselt maandume? Läpakas, tahvel või nutikas näpus, diivanile….. Telekat vaatama samuti diivanile – ja tihti nii pikalt ja laialt kui võimalik.

Ehk siis kui me kodus oleme ja parasjagu söömise või magamisega ei tegele, oleme suure osa ajast diivaniga kontaktis. Järelikult peaks diivan olema mugav, funktsionaalne ja – oleks imetore, kui ta sinna juurde oleks veel midagi sellist, mida naabril/sõbral ei ole. Midagi, mida uhkusega teistele näidata.

Mkeskuse kaupluses on just üks selline funktsionaalne pilgupüüdja omale kodu ootamas.

NB! SEE ON AINUEKSEMPLAR!

Lihtsalt diivanina kasutuses olles on diivanil laiust ja pinda rikkalikult nii istumiseks, mugavalt lösutamiseks või pikemal osal lesimiseks.

IMG_20170822_123715

Tegemist on pärlmutterja elevandiluuvärvi nahkkattega nurgadiivanvoodiga, mis avaneb delfiinmeetodil – ehk diivani laiend tuleb tõmmates diivanikasti alt ette välja ja tõuseb üles.

IMG_20170822_123755

Ei mingeid jõu – ja ilunumbreid, et diivanvoodi magamiseks valmis seada. Tagasi kokku käib ta sama kergelt kui lahtigi.

IMG_20170822_123841

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: