Pehmet maandumist koolialgusse!

Paljudele, kes koolis käinud/käivad, on septembri saabumine ja uue kooliaasta algus valus laks. Vanematele/täisealistele kooliskäijatele rahakoti pihta, noorematele vastumeelne suve ja vabaduse lõpu tunnistamine.

Et veidigi seda septembrisse maandumist pehmendada, on Mkeskusesse saabunud müügile valik erinevaid ja eri värvi kott – toole: jalgpallimustrilisi – ja kujuga toole ja pehme tumbakuubikuga kott- toolid. Mõlemat tüüpi kott – toolid on piisavalt suured, et pakkuda pinda istumiseks või lösutamiseks nii lastele kui täiskasvanutele.

Olete te üldse kunagi lesinud kott – toolis, väsinud jalad tõstetud pehmele tumbale? Proovige ära – teile hakkab see tunne meeldima – ja pole imestada, kui varsti olete juba teist kott – tooli ja tumba komplekti koju ostmas 😉

Saladuskatte all võin öelda, et 2018 on jalgpalli maailmameistrivõistluste aasta. Nutikas ostab juba tänavu igasuguse jalgpalli – temaatilise kauba ära, mil valikut on rohkem ja rabamist vähem. Järgmine aasta ei pruugi enam nii lihtne olla saada just seda kaupa mis enim meeldib/soovitakse, või tuleb tellida – ja oodata kauem kui meeldiks. Seega – arukas tegutseb aegsasti!

Toolidest endist rääkides – neid on kahest eri materjalist – vetthülgavast tekstiilist ja econahast (nagu seda nüüd on nimetama hakatud), omaaegse nimetusega kunstnahk ehk dermatiin.

 

 

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: